НОВИХ ЗМІН ЕРА                    Немає нічого таємного, що не стане явним (Луки 8:17)
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Самопізнання, духовний розвиток, психологія, філософія, езотерика, сакральне мистецтво, оздоровлення душі та тіла, древні знання та історія, артефакти древності

Загрузить Adobe Flash Player  
ВІДКРИТИ ПЛЕЄР В ОКРЕМОМУ ВІКНІ
(автоплей)

Іноді щоб над цим написом відображався медіа плєер, слід встановити доповнення, яке пропонує ваш браузер, яке також згодиться на інших сайтах.
Рекомендованими для перегляду є браузер Google Chrome
, який слід оновити до останньої версії.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПИСІВ ПРОГРАМ           

перехід на сторінку з записами тематичних аудіо програм

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Програма «Оздоровлення та зцілення» » Рубрика «Здоров’я» » Вегетаріанське харчування
Вегетаріанське харчування
OksannaДата: Субота, 14.05.2011, 15:39 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Вегетаріанство – сходинка до харчування людини в майбутньому? Перехідний етап? Насправді не так і важко трошки змінити напрям своїх уподобань – в інших сферах життя це частенько відбувається, чи не так? Але є цікава інформація, яку кожен може випробувати на собі, якщо ви вирішили перейти на вегетаріанство чи сироїдство. Потрібно виміряти температуру свого тіла три дні підряд в період 23.00 год – 24.00 год. Якщо температура від 36 градусів до 37 – вегетаріанство вам сприятливе (а це більшість населення). Якщо ж температура від 35 градусів до 36 – у вас поки що існують протипоказання до такого способу харчування. Перевірте на собі!

Повідомлення відредагував Oksanna - Субота, 14.05.2011, 15:41

AdminДата: Субота, 14.05.2011, 15:46 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 0
Статус: Offline
Я помітив що температура піднімається буквально в той момент, коли хочеться спати в періоді між 22.00 і 24.00 год. У мене так. Це триває хвилин 5-10 і якщо пропускаю час коли треба лягти - вона починає падати і бажання сну зникає...
на скільки це пов'язано з вегетаріанством - не знаю. Не їм м'яса вже років шість.

Форум » Програма «Оздоровлення та зцілення» » Рубрика «Здоров’я» » Вегетаріанське харчування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Радіо "Езотера" © 2018Прямий контакт за телефонами: +38-096-220-37-44, +38-093-681-681-4