НОВИХ ЗМІН ЕРА                    Немає нічого таємного, що не стане явним (Луки 8:17)
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Самопізнання, духовний розвиток, психологія, філософія, езотерика, сакральне мистецтво, оздоровлення душі та тіла, древні знання та історія, артефакти древності
 
  Загрузить Adobe Flash Player  
ВІДКРИТИ ПЛЕЄР В ОКРЕМОМУ ВІКНІ
(автоплей)

Іноді щоб над цим написом відображався медіа плєер, слід встановити доповнення, яке пропонує ваш браузер, яке також згодиться на інших сайтах.
Рекомендованими для перегляду є браузер Google Chrome
, який слід оновити до останньої версії.

           
ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПИСІВ ПРОГРАМ           
           

перехід на сторінку з записами тематичних аудіо програм


Меню сайту

Категорії розділу
Статті [13]

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть музику ефіру

[ Результаты · Архив опросов ]
Всего ответов: 22

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


 щоб ПІдТРИМАТИ 
 матеРіально
 рОЗВИТОК
 проекту
 "РАДІО ЕЗОТЕРА"
 пишіть на емейл:

 radioezotera@gmail.com каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Український рейтинг TOP.TOPUA.NET измерьте скорость интернета АУМ - украинский портал ресурсов духовного,психического и физического развития человека
Головна » Статті » Статті

Актуальність роботи радіо

Актуальність роботи радіо

   На сьогоднішній день ситуація у сфері розвитку свідомості та пошуку відповідей на різноманітні життєві питання, які все частіше викликають кризові стани, виглядає таким чином, що у морі інформаційного потоку пересічна непідготовлена, і також трішки підготовлена людина, може просто втопитися…

   З метою розширення свідомості та підняття її на якісно вищий рівень, ми отримали з простору варіантів ідею, яка б допомогла значній частині населення реалізувати можливість розкриття та підняття свідомості на якісно вищий рівень у зв’язку з усім відомим так званим "переходом-2012".

   Відомо що цією датою не знаменується якийсь різкий «кінець світу» чи щось подібне. Під нею знаменується початок переходу з так званої «космічної ночі» у «космічний день». Період переходу супроводжується астрономічними явищами та магнітною активністю Землі, можливо навіть значною зміною кута нахилу полюсів, тенденція до якої підтверджується сучасною наукою.

   Знаючим людям відомо також, що перехід 2012-го року може супроводжуватися значними катаклізмами та кризовими станами, що в свою чергу напряму пов’язано із діяльністю людей, їх настроями, внутрішнім світом, душевними цінностями та відношенням один до одного.

  Також з езотеричних джерел, якими майорить мережа Інтернет та численні друковані книжкові видання, є відомо що перехід можливий поступово і безболісно з мінімумом страждань, коли більшість людей підійме свою свідомість на якісно вищий рівень, розвиваючись духовно та розвиваючи моральні та людські цінності.

   Перенасичення різного роду інформацією не дає зорієнтуватися що ж робити, куди і як рухатися, і як діяти щоб уникнути страждань.

   З метою поширення та синтезу усіх знань людства на території України, а згодом території країн пострадянського простору і створюється наше радіо, яке буде популяризувати приховані (езотеричні) чи то досі призабуті древні, а також  не усім відомі сучасні Знання для більш широкого загалу. Настає час змін. Великих змін які відчує кожен. Отож хто не знає нуж-бо слухати,  а хто знає – розповідати.
 
Категорія: Статті | Додав: Admin (07.01.2011)
Переглядів: 1461 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Кошик

Валюта


Пошук

Календар

Архів записів


варто відвідати

езотерична співдружність
психологічно-релігійно-мистецький журнал пробудження
www.waking-up.org
эзотерический журнал лотоса
http://ezotera.ariom.ru

Copyright Радіо "Езотера" © 2018Прямий контакт за телефонами: +38-096-220-37-44, +38-093-681-681-4