НОВИХ ЗМІН ЕРА                    Немає нічого таємного, що не стане явним (Луки 8:17)
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Самопізнання, духовний розвиток, психологія, філософія, езотерика, сакральне мистецтво, оздоровлення душі та тіла, древні знання та історія, артефакти древності
 
  Загрузить Adobe Flash Player  
ВІДКРИТИ ПЛЕЄР В ОКРЕМОМУ ВІКНІ
(автоплей)

Іноді щоб над цим написом відображався медіа плєер, слід встановити доповнення, яке пропонує ваш браузер, яке також згодиться на інших сайтах.
Рекомендованими для перегляду є браузер Google Chrome
, який слід оновити до останньої версії.

           
ПЕРЕЙТИ ДО ЗАПИСІВ ПРОГРАМ           
           

перехід на сторінку з записами тематичних аудіо програм


Меню сайту

Категорії розділу
Статті [13]

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть сайт

[ Результаты · Архив опросов ]
Всего ответов: 27

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


 щоб ПІдТРИМАТИ 
 матеРіально
 рОЗВИТОК
 проекту
 "РАДІО ЕЗОТЕРА"
 пишіть на емейл:

 radioezotera@gmail.com каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Український рейтинг TOP.TOPUA.NET измерьте скорость интернета АУМ - украинский портал ресурсов духовного,психического и физического развития человека
Головна » Статті » Статті

Езотерика - таємні або незагальноприйняті вчення

Езотерика - таємні або незагальноприйняті вчення, призначені лише для обізнаніших, вибраних. До езотерики можна віднести і старогрецькі містерії, і вчення масонів. У вужчому сенсі, езотерика – вчення про внутрішню природу людини. На думку багатьох учених, езотерика вважається лженаукою.

Езотерика - це поняття що виникло в старогрецькій школі Піфагора і означає "внутрішній дворик" храму. З часом, фактично змішавшись з окультизмом, езотерика стала означати будь-яке таємне знання для "небагатьох вибраних", що дійшло до нас з глибини століть.

Езотерика стає все ближчою до нашого життя саме зараз, в період переходу людства в нову епоху, що несе таємниці всесвіту і способи їх розкриття. Езотерика залучає людей можливістю дізнатися більше про себе, не таких, якими вони можуть побачити себе у відображенні дзеркал і очей інших, а таких, якими їх створила природа, що відкриває безмежні можливості самопізнання і самовдосконалення.

Езотерика і медитація дає можливість з'єднатися розумом зі всесвітом, очистивши думки від непотрібного. Езотерика прочиняє завісу таємниці життя людей, їх зв'язки з природою, показує, що відбувається у всесвіті і в свідомості людства. Езотерика і медитація дає можливість кожному знайти те, що він шукає, а кому ця інформація здається зайвою, втрачає.

Термін «езотерика» походить від старогрецького «esotericos» і українською мовою перекладається такими словами, як таємний, таємничий, сакральний.

В кінці XX століття в багатьох езотеричних кругах (і перш за все в каббалістичній традиції), було прийнято рішення про поширення езотеричного знання в масах.
У езотериці наголос робиться на внутрішній роботі людини, на зміні її внутрішньої природи. Будь-який езотерист чудово знає, що для того, щоб що-небудь змінити навколо, необхідно, перш за все, змінити самого себе.

Категорія: Статті | Додав: Admin (07.07.2011)
Переглядів: 3463 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 УгШаг  
Езотерика - приховане знання. Екзотерика - загальнодоступні знання. До середини 20 сторіччя був сенс в езотеричному знанні - були закриті організації, що брали в своє коло лише обраних - тих, хто готовий. 21 сторіччя - це епоха інформації й інформаційного шуму, і приховувати знання шляхом створення таємних організацій неефективно - завжди знайдеться той, хто почне анонімно продавати інформацію через інтернет наприклад. Даючи езотеричним знанням статус екзотеричних, тобто відкритих, ми даємо змогу цьому знанню змішатися з інформаційним шумом і недостовірною інформацією - і ті знання, що в минулому були езотеричними, підійдуть лише тим, хто до неї готовий - інші віддадуть перевагу інформаційному шуму. Реальна езотерика все іще залишається наукою обраних, але багато з тих, хто не готовий, цього не розуміють.


UgShag.TK

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кошик

Валюта


Пошук

Календар

Архів записів


варто відвідати

езотерична співдружність
психологічно-релігійно-мистецький журнал пробудження
www.waking-up.org
эзотерический журнал лотоса
http://ezotera.ariom.ru

Copyright Радіо "Езотера" © 2018Прямий контакт за телефонами: +38-096-220-37-44, +38-093-681-681-4